נעים להכיר

שי אלנקרי

שי אלנקרי

יזם ויועץ אסטרטגי לעסקים ומותגים
בתחום הכושר

נעים להכיר, שי אלנקרי, פריק של ספורט ויזם סדרתי בתחומי הכושר והספורט כבר יותר מ-19 שנה.

במשפט אחד: אני מלווה ויועץ אסטרטגי לעסקים ומותגים בתחומי הכושר והספורט. 

 

בכמה משפטים: אני הבעלים והמייסד של פיטנס 360, ובמסגרת פעילות החברה, אני והצוות שלי עוזרים למותגים ועסקים מעולם הכושר והספורט לגדול, להתנהל מאורגן ולהרוויח יותר. בשנים האחרונות הקמתי עשרות מיזמים שונים בתחום הכושר, ליוויתי יותר מ-200 מועודני פרימיום ובוטיק ברחבי הארץ ועבדתי עם מאות בעלי עסקים ומאמני כושר בתחום. 

 

למה זה כל כך חשוב לי?  המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר בעלי עסקים בתחומי הכושר והספורט בישראל לגדול, לצמוח, להרוויח ולפנות יותר זמן פנוי לעצמם. אני עצמי עברתי קשיים בתחילת דרכי העסקית לפני 12 שנים, אבל כ'מאמן כושר' באותם ימים, הבנתי שאני חייב ללמוד את החוקים כדי להצליח.

 

השקעתי בעשרות תכניות אצל המנטורים הטובים בארץ ובעולם כמעט בכל תחום בו רציתי להשתפר, הקמתי עשרות מיזמים (חלקם הצליחו וחלקם פחות), ניהלתי מועודני כושר וצברתי קילומטראז' עצום של שעות ונסיון. הכל החזיר עצמו 'ביג טיים'. 

חשוב לי להעביר הלאה את כל הנסיון שצברתי לאורך השנים ליזמים, מאמנים ועסקים בתחום, כדי שיוכלו לקחת את הכלים ולהפוך את העסק ליעיל ורווחי יותר. 

 

המטרה שלי:

שתוכלו ליישם את הכלים הבדוקים שעובדים בקלות ובהצלחה אצלכם בעסק החל ממחר בבוקר. 

ללמוד אפשר מכל מקום

מהסלון, מחדר השינה או מהמלון

היזמים המצליחים בעולם מיישמים למידה מרחוק כבר הרבה שנים.  הם מבינים שלמידה מרחוק מקצרת תהליכים וחוסכת זמן רב ויקר, ובעולם העסקי - מהירות זה הכל.

אז מאיפה בא לכם ללמוד? תוכלו לעשות זאת בפיג'מה, על הספה בסלון, מהטלפון, מהטאבלט, מהמחשב או אפילו על מסך הטלויזיה. 

  • whatsapp